S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies.
OK
hu com

info@balkystyle.sk

0904 947 756

Po-Pia 08:30 - 15:30

Výhody e-shopu BalkyStyle.sk
Prečo Shamballa bižutéria?

 

Čo je Shamballa?

Hľadáte vo svojom živote uvoľnenie, pokoj a šťastie? Tibetskí budhisti veria, že ich nájdu v mýtickom kráľovstve Shamballa, ktoré je lokalizované niekde hlboko v srdci Ázie. Toto kráľovstvo však nie je ľahké nájsť. Ak nemáte čas ísť tajomné kráľovstvo Shamballa hľadať, môžete sa k nemu priblížiť nosením Shamballa bižutérie.

 

Pre mnohých, je nosenie Shamballa bižutérie iba štýlovou záležitosťou, za týmito unikátnymi doplnkami je však aj hlbší zmysel. Každá farba náramku má svoj význam a preto, ak nevnímate Shamballa bižutériu len ako doplnok, by ste mali ich výberu venovať patričnú pozornosť.

 

Rôznym dizajnom náramkov sa pripisujú aj rôzne liečivé vlastnosti. A pre tých, ktorí si nevedia vyrobiť svoje Shamballa náramky podľa vlastných potrieb sami, je tu široká ponuka hotových Shamballa náušníc, náhrdelníkov a náramkov.

Nádherné shamballa náramky na každú príležitosť

Celebritní priaznivci Shambally

O tom, že Shamballa má svoje čaro nás presviedča aj fakt, že jej fanúšikmi sú aj mnohé svetové celebrity. Svoj vnútorný pokoj so Shamballa doplnkami hľadajú také hviezdy ako Jay Z, ktorý prvý objavil kúzlo na mieru vyrábaných Shamballa náramkov. Medzi ďalšie významné tváre, ktoré patria k priaznivcom Shambally patrí Karl Lagerfeld, Princezné Mary a Mette Marit z Nórska, Gwyneth Paltrow, Giorgo Armani a mnohí ďalší.


Elegantné shamballa náušnice pre každú ženu

Prečo si vybrať Shamballa bižutériu?

Ak hľadáte spôsob, ako posilniť svoju vnútornú múdrosť a empatiu, Shamballa bižutéria vám k tomu môže pomôcť, tak ako už dnes pomáha mnohým. Doplňte nosenie náramku o meditáciu alebo aspoň chvíľu pokoja na zamyslenie a veríme, že sa budete cítiť silnejšie a sebaisto.

 

Ak by vám aj Shamballa náramky, Shamballa náušnice alebo Shamballa náhrdelníky k pokoju nepomohli, máte aspoň krásny kus bižutérie, ktorý určite poteší.

 

Y2Y0ZT