S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies.
OK
hu com

info@balkystyle.sk

0904 947 756

Po-Pia 08:30 - 15:30

Výhody e-shopu BalkyStyle.sk
Trendy náušnice na každý deň

 

Náušnice patria medzi najčastejšie používané šperky. Práve preto je internet plný článkov o tom, ako vyberať správne náušnice podľa tvaru vašej tváre. Je však na náušniciach naozaj najdôležitejšie aby zakryli, to že máte guľatý typ tváre?

 

Vypracovanie

Pri výbere náušníc do našej ponuky kladieme dôraz na ich kvalitné vypracovanie. Myslíme si, že pekné prevedenie patrí medzi najdôležitejšie kritériá pri výbere náušníc. Akokoľvek dlhú úvahu budete venovať výberu náušníc, ak nesiahnete po výrobkoch s kvalitným prevedením nedosiahnete želaný efekt.

 

Ak siahnete po náušniciach z našej ponuky, nemusíte sa o kvalitu vašich náušníc obávať. Náušnice z našej ponuky nie len že sú kvalitné ale sú aj na pohľad precízne prevedené a nepôsobia lacným dojmom, čo môže byť problémom pri nákupe náušníc a iných doplnkov.

Trendy puzetové náušnice

Štýlové doplnky

Ak vyberáte náušnice ako  trendy štýlový doplnok, je naozaj dôležité aby korešpondovali s vašim štýlom obliekania. Na rozdiel od kúpy náušníc ako šperkov z drahých kovov, kedy máme tendenciu kupovať šperky tak, aby boli čo najuniverzálnejšie. Pri kúpe náušníc ako doplnkov, si môžete dovoliť experimentovať a kúpiť výrazné kruhové náušnice, extravagantné visiace náušnice, štýlové puzetové náušnice alebo dokonca náušnice iba na jednu príležitosť či iba k jednému outfitu.

 

Nepochybne teda považujeme za dôležitejšie to, aby vám korešpondovali náušnice s vašim štýlom a aby ste sa vy v nich cítili pohodlne pred tým, aký vplyv majú dané náušnice na váš typ tváre.

Elegantné visiace náušnice

Cena

Povedzme si úprimne. Ak chcete mať vždy trendy náušnice musíte mať nie len dostatočný výber takýchto náušníc na rôzne príležitosti ale musíte aj sledovať trendy a pravidelne svoju zbierku bižutérie doplňovať. Preto je pri výbere náušníc ako doplnkov na bežné nosenie dôležitá cena. Pri výbere šperkov sme skôr naklonení tomu, minúť za šperk aj viac, pretože pri výbere napr. zlatých šperkov, ktoré po nás zdedia naše deti, vidíme investíciu. Pri nákupe náušníc ako doplnkov hľadíme viac na praktickú hodnotu a viac zohľadňujeme viac aj cenu. Ďalšou výhodou náušníc z našej ponuky je, že za výhodnú cenu dostávate kvalitný výrobok.

 

Tieto tri parametre sú podľa nášho názoru najdôležitejšie pri výbere štýlových náušníc. Ak s nami súhlasíte, naša ponuka vás určite poteší.

 

NDFjMm