S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies.
OK
hu com

info@balkystyle.sk

0904 947 756

Po-Pia 08:30 - 15:30

Výhody e-shopu BalkyStyle.sk
Pekný náhrdelník by vám nemal v šatníku chýbať

 

S žltnúcim lístím na stromoch prichádza tá časť roka, kedy zo šatníka začíname čoraz častejšie vyťahovať dlhé rukávy, ľahké bundičky a sandálky postupne zamieňame za plné topánky. Tak, ako sa mení farba stromov, zjesenieva sa aj v našich šatníkoch. Výnimkou nie sú ani naše šperkovnice a bižutériu, ktorú sme si nakúpili na leto pozvoľna nahradzuje bižutéria jesenná.

 

Farebné kvetinové náhrdelníky

Boli nám dobrými spoločníkmi celé leto. Veselé farebné kvetinové vzory pomaly na jeseň odkvitajú. V dni kedy jesenné slniečko páli tak, že nám pripomína odchádzajúce leto, vám ešte urobia mohutné náhrdelníky s kvetinovým vzorom službu, ale na jeseň je potrebné sa pripraviť a doplniť svoju šperkovnicu o jesenné náhrdelníky.


Trendy kvetinové mohutné náhrdelníky

Jesenné náhrdelníky

Aké sú teda podľa nás jesenné náhrdelníky? Nie, nemusíte mať na krku ježka, ako si nesie na chrbte domov jabĺčko aby ste sa zladili do jesennej nálady. Keby ste však predsa túžili mať sezónne ovocie na krku, odporúčame z nášho sortimentu náhrdelník s príveskom nahryznutého jablka. Budete jesenná a štýlová zároveň.


Štýlové náhrdelníky s príveskom

Štýlové náhrdelníky na jeseň možno neoplývajú takou bohato kombinovanou farebnosťou ako tie letné, no napriek tomu nie sú rozhodne ani šedivé a bezfarebné. Jeseň síce nekvitne ale má svoju jedinečnú farebnosť. Siahnite po masívnych náhrdelníkoch s prírodnými alebo geometrickými tvarmi. Vyberte kombinácie ladiacich farieb a namiesto neónových farieb siahnite po farbách tlmenejších alebo pastelových.

 

Trendy mohutné náhrdelníky


Pri výbere nášho sortimentu sme si nechali záležať na tom, aby sa skladal zo samých štýlových kúskov. Po ktoromkoľvek náhrdelníku siahnete môžete si byť isté, že ho vyberali na slovo vzaté odborníčky na styling a spolu s vhodným outfitom budete s našim náhrdelníkom jednoducho okúzľujúca.

 

A ak sa hodláte nepoddať jesennej nálade a ostať živou spomienkou na leto vieme, že naše masívne kvetované náhrdelníky sú pre vás najlepšia voľba.

 

ZGE1OGU2O