S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies.
OK
hu com

info@balkystyle.sk

0904 947 756

Po-Pia 08:30 - 15:30

Výhody e-shopu BalkyStyle.sk
Odlíšte sa štýlovým náramkom

 

Obliekanie a doplnky. To sú dve zo skupín výrobkov, pri ktorých výbere zohráva móda najväčší význam a zároveň sú to veci, ktoré móda najviac ovplyvňuje a najdynamickejšie sa mení. Sledujte najnovšie trendy v doplnkoch v našom sortimente.

 

V spolupráci s našimi dodávateľmi sme pre vás pripravili jedinečnú ponuku moderných náramkov. Hoci to na prvý pohľad nie je zrejmé aj ponuka náramkov je silne ovplyvnená módnymi trendami. To, ako móda silne ovplyvňuje naše preferencie pri výbere náramkov si môžeme dokumentovať na tom, akým hitom boli pred rokmi náramky Power balance.

 

Minulý rok sme spoznali náramky v štýle Cruciani, stálicou v dizajne náramkov sú náramky Shamballa, ktoré sú moderné a zároveň majú aj svoj vnútorný význam.

 

Trendy kopírujú náramky Shamballa tak, že prichádzajú stále s novými kombináciami a prevedeniami.

Elegantné kruhové náramky

Ležérny, každodenný štýl doplnia vhodne šnúrkové náramky, ktoré sú decentným a zároveň štýlovým doplnkom pokiaľ siahate po neformálnom oblečení. Rovnako ako šnúrkové náramky, vhodne doplnia váš ležérny outfit aj kožené náramky.

Trendy kožené náramky s kotvou

Naopak, ak volíte viac elegantnejší outfit, svoje šnúrkové náramky nechajte doma. Službu vám urobia elegantné kruhové náramky a to buď v masívnejšom prevedení alebo v tenšom prevedení. V ponuke máme aj sady kruhových náramkov. Ak vás nebavia náramky kruhové, vyberte si náramky na báze retiazky. Retiazkové náramky máme v tradičných metalických farbách ako aj v módnych farebných prevedeniach.

Luxusné retiazkové náramky

Každá žena, či už preferuje ležérne šnúrkové a kožené náramky, elegantné retiazkové náramky alebo jedinečné náramky Shamballa bude nepochybne spokojná s naším sortimentom. Vďaka tomu, že náš sortiment vyberáme s láskou k móde a dizajnu si môžete byť istá, že naše náramky budú správnym akcentom vo vašom outfite.

 

NzYwOW