S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies.
OK
hu com

info@balkystyle.sk

0904 947 756

Po-Pia 08:30 - 15:30

Výhody e-shopu BalkyStyle.sk
Okúzľujúce dámske prstene

 

Prstene sú od dávna vyhľadávanou ozdobou. Prvé prstene sa našli ešte v pravekých náleziskách, práve preto si trúfame povedať, že prstene nie sú len módnym výstrelkom ale sú okúzľujúcim doplnkom už po stáročia. Za tú dobu mali nespočetné množstvo využití od pečatidla, cez statusové prstene až po príležitostné prstene.

 

V dnešnej dobe sa prstene prevažne spájajú so zásnubami alebo svadbou. Často sú však prosto doplnkom zdobiacim najmä ženské ruky.

Štýlové dámske prstene s motívom sovičiek

Naša ponuka prsteňov je orientovaná najmä na dámy, ktoré vnímajú prsteň ako štýlový doplnok. Vďaka našej širokej ponuke si vyberú nie len dámy, ktoré vyhľadávajú jagavé kamienky. Okrem klasických dámskych prsteňov s kamienkami samozrejme ponúkame aj prstienky bez vykladania, sady prsteňov, ktoré tvoria jedinečný celok ale sú nositeľné aj samostatne či dokonca kombinovateľné s inými prsteňmi.

Elegantné sety prsteňov na každý deň

Mimoriadnej popularite sa tešia aj prstene s motívmi. Vašu jedinečnosť a individualitu dokonale odzrkadlia možno práve tie. Ste jemná ako kvetinka? Hrdá ako pávica? Múdra ako sova? Nebuďte skromná, prejavte svoju osobnosť a hrdo ju noste na ruke. Spomienku na leto a pláž môžete mať na prste celoročne. Stačí len zo šperkovnice vytiahnuť náš prsteň s morskou hviezdicou.

 

Vďaka dostupným cenám bižutérie už síce nosenie prsteňov nie je výsadou dám z vyššej spoločnosti, je dostupné prakticky všetkým. Pohľad na elegantnú ruku ozdobenú vkusným prsteňom tým však na pôvabe vôbec nestratil. Práve naopak. Prostredníctvom správne zvolenej bižutérie sa aj vaša ruka môže zmeniť na ruku pravej dámy.

Elegantné dámske vintage prstene

Doplňte svoj zovňajšok vhodne zvoleným prsteňom. Buďte s vašim prsteňom takou akou chcete byť. Elegantnou dámou s jemným prstienkom, hravou ženou s veselým farebným prstienkom, rebelkou alebo fashion expertkou s trendy prsteňom podľa najnovšej módy.

 

Okúzlite svoje okolie prsteňom z našej ponuky. Veríme, že si u nás vyberiete!

 

YzQwYTg4