S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies.
OK
hu com

info@balkystyle.sk

0904 947 756

Po-Pia 08:30 - 15:30

Výhody e-shopu BalkyStyle.sk
Trendy dámske hodinky pre elegantné ženy

 

Výber dámskych doplnkov niekedy nepodlieha celkom prvoplánovej logike. Muži niekedy doslova majú pocit, že to nedáva zmysel. Zatiaľ čo muži spravidla nosia okuliare, pretože majú zrakovú vadu a hodinky nosia preto, aby vedeli koľko je hodín, u dám tomu tak byť nemusí.

 

Mladá slečna s okuliarmi s hrubým čiernym rámom môže mať dokonale ostrý zrak, ktorý však vôbec nemusí využívať na to, aby si prečítala čas zo svojich ručičkových hodiniek. Niekedy ich dokonca ani neovláda, čas číta z mobilu a hodinky sú pre ňu niečím celkom iným a nemenej dôležitým, ako zdrojom informácii o čase... sú štýlovým doplnkom.

Elegantné dámske hodinky s koženým remienkom

Prístup väčšiny žien k výberu hodiniek sa od prevažujúceho prístupu mužov líši. Na prvom mieste je jednoznačne dizajn výrobku, praktickosť kladieme často až na druhé miesto. Preto siahame okrem klasických náramkových hodiniek aj po množstve variácii na dámske hodinky.

Luxusné dámske hodinky s kovovým remienkom

Dámske hodinky majú mnoho podôb. Vyrábajú sa ako prstene, prívesky ale aj pri „klasických“ náramkových hodinkách je kreativita omnoho väčšia ako pri pánskych hodinkách. Okrem toho, že sú ženy pri výbere hodiniek odvážnejšie pri výbere farieb, siahajú častejšie aj po vzoroch. Dámske hodinky sú zdobenejšie ako pánske verzie týchto doplnkov. Často siahame po hodinkách vykladaných kamienkami, hodinkách ktoré sa lesknú, hodinkách s retiazkou alebo korálkami.

 

Štýlové dámske hodinky so silikónovým remienkom

Experimentujeme s tvarom ciferníkov, ktoré okrem klasických okrúhlych nosíme aj v iných geometrických tvaroch. Remienky nosíme v najrôznejších prevedeniach, od klasických dámskych hodiniek s koženým remienkom, elegantných dámskych hodiniek s kovovým remienkom a športových dámskych hodinkách so silikónovým remienkom nosíme hodinky s textilným náramkom alebo mnoho variant remienkov, ktoré pripomínajú skôr kvalitne vypracovaný náramok, než hodinky.

 

Vyberte si hodinky, ktoré najlepšie vystihnú váš jedinečný štýl. S našimi cenami, už od 3,90 EUR máte jedinečný štýl na dosah ruky.

 

MDhjM